• İzmir Fuar Karşılama Hostes ve Mankenleri
 • İzmir Fuar Karşılama Hostes ve Mankenleri
 • dilara pars

İzmir fuar mankeni, İzmir Stand Hostesi, İzmir Fuar Hostesi

Hizmetlerimiz

 • Fuar Hostesi
 • Tercüman Hostes
 • Stand Hostesi
 • Karşılama Hostesleri
 • Tanıtım Hostesi
 • Fuar Mankeni
 • Ürün İmaj Katalog Mankenleri
 • Manken ve Fotomodel Temini
 • Fuar Catering
 • Düğün Catering
 • Fuar Ekipmanları Kiralama
 • Fuar Temizlik Hizmetleri
About Nioh Studio
izmir fuar stand mankeni

MANKEN VE HOSTESLERİMİZ

Her yaştan, bedenden, boydan ve etnik gruptan çok çeşitli Manken ve Hostes hizmenleri sunuyoruz. İzmir’deki herhangi bir etkinlik için profesyonel modeller ve en iyi hostesleri seçiyoruz. Hostes ve Mankenlerimiz çalışkan akıllı ve hızlı düşünürler, etkinliklerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarlar. Personelimiz, etkinliğinizin hem misafirperverliğini hem de lojistiğini desteklemek için hazırdır.

Neden Tercih Ediliyoruz?

izmir fuar mankenleri

Güler Yüz

Güler Yüz ve Daima Pozitif Enerji Yayararız
izmir fuar stand hosteslerimiz

Özen Gösteren

Görünüşüne ve Kişisel Bakımına Özen Gösteren
fuar manken stand hostesleri izmir

Çalışkan

Hem çalışkan, Hem-de Saygılı
fuar mankenleri izmir ve istanbul

İşimizi Severiz

İşimizi Severek ve Özenle Yaparız

Fuar Stand Hostesleri

Fuar Stand Hostesleri

Markanızı daha iyi temsil edebilecek en yetkin fuar hosteslerini sadece deneyim ve becerilerine göre değil, aynı zamanda tutkularını ve kişisel ilgi alanlarını da göz önünde bulundurarak etkinliğinize fayda sağlayabilecek şekilde seçiyoruz.

tercuman fuar hostesi

Tercüman Hostes

Tüm tercüman hosteslerimiz prezentabl, düzgün bir diksiyona sahip, iletişim becerileri yüksek ve güler yüzlüler. Müşterilerimize etkin bir şekilde ulaşmak ve hostes hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Fuar, iş toplantıları, müzakereler ve konferanslar için nitelikli bay bayan tercümanlar

izmir katalog çekim mankenleri

Katalog Çekim Mankenleri

Bir konsept katalog fotoğraf çekimi, ürününüzü satabilecek bir hikayeyi bir araya getiren düşünülmüş bir tasarımı içerir; ayrıca potansiyel müşterilerinizin dikkatini çok daha uzun süre korur.  Podyum modellemesinin aksine, editoryal modellerin mükemmel podyum becerilerine sahip olması gerekmez; ancak, farklı duruşlar yapabilmek için gerekliliktir.

izmir fuar servis hostesleri

FUAR SERVİS HOSTESLERİ

Fuar Servis Hostesleri misafirleri karşılamak ve içecek ve ikram sunmak dışında, el ilanları dağıtırlar. Misafirler ilgili şirketin potansiyel müşterileri, iş ortakları ve hatta başvuru sahipleri olabilir. Bu önemli ziyaretçiler üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için, fuar servis hostesleri genellikle şirketin kendisi ve sunulan ürün veya hizmetler hakkında kısa bir tanıtım alır, böylece ziyaretçilerin ilk sorularına mümkün olan en iyi şekilde cevap verilebilir.


Fuar Catering Hizmetleri
fuar catering firmalari

Fuar katılımlarınızda müşterilerinize ve konuklarınıza yapacağınız sunumların özenli ve kaliteli olmasi oldukça önemlidir. Fuar catering hizmetlerimiz tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda firmanıza özel menüler ile catering hizmetinizi kaliteli ve zengin menü içeriği gerçekleştiriyoruz.

Her firmaya uygun hizmet çözümleri, tamamen size özel catering hostes dahil paketler ajansımızın catering konusunda dikkat ettikleri hususlar: ürünlerimiz tamamen taninmiş ve markalaşmiş ürünler taze ürünler kapalı paketler ajansimiz tarafindan yönlendirilen servis hostesinin catering kordine edebilmesi mutfak ekipmanlarin temiz ve kullanişli olmasina siz değerli fuar katılımcılarımızın zaman, maliyet ve yoğunluğunuzu azaltmak amaciyla bizler buradayız.

Düşünce için yiyecek
fuar catering hizmetleri izmir ve istanbul

Hepimiz yemeği severiz – bu nedenle Yaratıcı Mutfak Çözümlerimiz, standınıza daha fazla ilgi çekmek için mükemmel bir yol sunar!

Daha büyük etkinliklerde ikram hizmetlerini optimize eden ve standartları daha yüksek bir seviyeye çıkarmayı başaran bir dizi yenilik getirdik. Sofistike lojistik sistemimiz, yüksek nitelikli ekibimiz ve yılların deneyimi bizi ideal ortağınız yapıyor.

SİZİNLE ÇALIŞIYORUZ
fuar catering ekibimiz izmir

Yemek planlamak göz korkutucu bir görev olabilir ve ekibimizin baskıyı kaldırabileceği yer burasıdır. Gereksinimlerinize ve standın arzu ettiğiniz atmosferine uygun doğru hizmeti seçmenizde size memnuniyetle yardımcı olacağız. En önemlisi, her zaman yanınızda olacağız: Etkinlikte, etkinliğin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için ekibimiz daima sizlerle olacaktır.© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.