MANKEN VE HOSTESLERİMİZ

Her yaştan, bedenden, boydan ve etnik gruptan çok çeşitli Manken ve Hostes hiZmenleri sunuyoruz. İzmir’deki herhangi bir etkinlik için profesyonel modeller ve en iyi hostesleri seçiyoruz. Hostes ve Mankenlerimiz çalışkan akıllı ve hızlı düşünürler ve Fuar, gündüz veya akşam etkinliklerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarlar. Personelimiz, etkinliğinizin hem misafirperverliğini hem de lojistiğini desteklemek için özel etkinlikler için de hazırdır.

Profesyonel Hostesler

Markanızı daha iyi temsil edebilecek en yetkin fuar hosteslerini sadece deneyim ve becerilerine göre değil, aynı zamanda tutkularını ve kişisel ilgi alanlarını da göz önünde bulundurarak etkinliğinize fayda sağlayabilecek şekilde seçiyoruz.

PERSONELİMİZ ETKİNLİKLERİN TADINI ÇIKARIYOR

Biz tamamı etkinliklerden hoşlanan, iyi derece eğitimli personel istihdam ediyoruz. Çoğu aynı zamanda yabancı dil bilen ve pazarlama, etkinlik yönetimi ve müşteri hizmetleri ile ilgilenmektedir.

MÜKEMMEL İLETİŞİM BECERİLERİ

Yaş ortalaması 25 olan hosteslerimiz deneyimli, özverili ve arkadaş canlısıdır. Hem görünüş hem de tarz olarak profesyoneller ve mükemmel iletişim becerilerine sahipler. Ayrıca her zaman olayın görünümüne uyum sağlarlar ve esnek bir çalışma tutumuna sahiptirler.

FUAR HOSTESLERİMİZ

Fuar hosteslerimiz genellikle Fuar stant görevlerini üstlenir, ziyaretçileri karşılama ve müşteriler ile iletişime geçip bilgi verme işini üstlenirler. Fuar etkinliğiniz ve şirketiniz hakkında tam eğitim için personelimiz hizmetinizdedir, bu nedenle pazarlama ve iletişim ihtiyaçlarınıza odaklanmış daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmak mümkündür.

İzmir Fuar Düğün Catering Hizmetlerimiz


İzmir Fuar Catering Hizmetleri ve İzmir Düğün Catering Hizmetleri alanında hizmetler vermekteyiz, amacımız müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmetlerini tamamlamak müşterilerinizi lezzetlerimiz ile büyülemekten daima mutluluk duyarız.

İzmir Fuar, düğün ve diğer tüm organizasyon sahiplerinin fikir ve hayalleri ddoğrultusunda müşterilerimizin misafirlerini en mülkemmel sekilde ağırlamak için, organizasyonun
alanını, kullanılacak tüm ürünlerini, sunulacak yemekler, servis ekipmanlarını dahil tüm hususları organizasyonu düzenleyen müşterilerimizin arzu ettiği durum ve konuları sınır tanımadan hayallerinde ki ile aynı şekilde gerçekleştirmek adına müşterilerinizi lezzetlerimiz ile büyülemekten daima mutluluk duyarız.

İzmir Fuar Catering Hizmetleri

İzmir Fuar Catering Hizmetleri

İzmir fuar katılımlarınızda müşterilerinize ve konuklarınıza yapacağınız sunumların özenli ve kaliteli olmasi oldukça önemlidir. İzmir fuar alaninda tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda firmanıza özel menüler ile catering hizmetinizi kaliteli ve zengin menü içeriği gerçekleştiriyoruz.

Her firmaya uygun hizmet çözümleri, tamamen size özel catering hostes dahil paketler ajansımızın catering konusunda dikkat ettikleri hususlar: ürünlerimiz tamamen taninmiş ve markalaşmiş ürünler taze ürünler kapalı paketler ajansimiz tarafindan yönlendirilen servis hostesinin catering kordine edebilmesi mutfak ekipmanlarin temiz ve kullanişli olmasina siz değerli fuar katılımcılarımızın zaman, maliyet ve yoğunluğunuzu azaltmak amaciyla bizler buradayız.
İzmir Düğün Catering Hizmetleri

İzmir Düğün Catering Hizmetleri

Düğün yemeğiniz ve etkinlik planlamanız için Dilara Pars Ajans Cateringi seçtiğinizde, organik malzemeler ve glütensiz düğün yemeği seçenekleri de dahil olmak üzere özel şef odaklı sınırsz menü seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Çiftler için ücretsiz düğün Catering danışma rehberimizden faydalalnıp sınırsız menü seçeneklerinin dilediğinizden tadabilir ve tattırabilirsiniz.

Binlerce mutlu çiftin memnuniyetlerine şahit olduk, düğün organizatörlerimiz sizin için her şeyi hallediyor, böylece aileniz ve arkadaşlarınızla hayatınızdaki bu eşsiz anın tadını hiçbir endişe duymadan çıkarabilirsiniz.


İzmir Fuar Ekipmanları Fuar ve Malzemeleri Kiralama


İster ilk kez fuar katılımcısı olun ister katıldığınız her fuar etkinlik için farklı türde fuar ekipmanları kiralamanın getirdiği özgürlüğün tadını çıkarın.

Kiralayabileceğiniz sergi stantları seçeneklerimizle, teşhir standınızı kişiselleştirrebilir çeşitli mobilya ve eekipmaları karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Birçok işletme fuar sunumları için bu seçeneği tercih edtmektedir.

Ziyaretçileri çekmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Markanızın hak ettiği ilgiyi siz çekmeyi ekibimize bırakın, kalıcı bir izlenim bırakarak fuarda sergilerinizi öne çıkaracak stantlar tasarlayarak müşterilerimize tam olarak istediklerini veriyoruz. Nakliye, kurulum, park etme ve diğer düzenlemeleri organize edeceğimiz için tüm lojistiği biz halledelim. Bizim yardımımızla, tüm küçük detaylar hakkında endişelenmeden fuar serginize sorunsuz bir şekilde başlayabileceksiniz.
 • FUAR EKİPMANLARI KİRALAMA

  FUAR EKİPMANLARI KİRALAMA

  İzmir fuarı süresince standınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanları temin ediyoruz.

  Ajansımız İzmir Fuar standınızda sizlere: Led tv, banko, sandalye, cam masa, askilik broşürlük, vitrin, su sebili, buzdolabı, koltuk takimi, bar taburesi vb gibi İzmir fuar ekipmaları kiralama dışında ve fuarda sergilerinizi öne çıkaracak stantlar tasarlayarak müşterilerimize tam olarak istediklerini veriyoruz.

  Fuar standınıza en uygun olacak ekipmanları, sizlerin istekleri doğrultusunda teminini gerçekleştiriyoruz. Fuar ekipman hizmeti verirken temiz, titiz kusursuz görünüme sahip olmasına önem vermekle beraber fuar standınıza en hızlı şekilde fuar başlamadan 1 gün önce, nakliyesini ve kurulumunu tarafından sağlıyoruz. Unutmayalim ki; fuarlar tanıtım ve reklam için büyük rol oynar.

  Özel yapım stantlardan her boyutta stant için uygun maliyetli çözümlere kadar size uygun bir tasarımımız var.

Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 07
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 04
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 06
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 01
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 06
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 03
fuar ekipmalari kiralama izmir

BAŞVURU

İLETİŞİM

Telefon: 0 530 843 21 93

Email: bilgi@dilarapars.com

Adres: Mithatpaşa Caddesi Turgutreis Mah. No:406 Yıldırım Apt Kat:8 Daire:17 Konak – Karataş/ İzmir


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.