İZMİR FUAR CATERİNG HİZMETLERİ

  • Fuar İkram Catering Hizmetleri
  • Fuar İkram Catering Hizmetleri
  • İzmir Fuar Catering Hizmetleri
  • İzmir Fuar Catering Hizmetleri
  • İzmir Fuar Catering Hizmetleri

İzmir’in En İyi Catering Hizmetleri

catering hizmetleri izmir
Dilara Pars Catering

Birbirinden Lezzetli
Her Bütçeye Uygun Seçenekler

Fuar organizasyonları ve lansman toplantılarında konuklarınıza birbirinden lezzetli ve özel ikramlar sunabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik sunduğumuz birçok alternatif sayesinde her bütçeye uygun seçenek sunabiliriz. Kahve molası, öğle yemeği, sıcak ve soğuk ordövr tabakları ve kokteyl menüleri de İzmir Fuar catering hizmetlerimize dahildir. Misafirlerinize unutulmaz lezzetler sunmak için catering hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

About Nioh Studio

İzmir Fuar Catering İkramlık Paketler

Masalara Serpme izmir fuar catering
Sabah Atıştırmalıkları
Öğlen Atıştırmalıkları izmir fuar catering
Öğlen Atıştırmalıkları
Gün Boyu Atıştırmalıkları izmir fuar catering
Gün Boyu Atıştırmalıkları
Masalara Serpme izmir fuar catering
Masalara Serpme
izmir catering dilara pars
Sıcak Seçenekler
izmir catering dilara pars ffuar catering
İÇECEK PAKETLERİ

İzmir Fuar Catering İkram ürünlerinin misafirlere sunumu 


Fuarlarda genellikle misafirlere firmalarca catering hizmeti de sunulmaktadır. Özellikle fuar sırasında herhangi bir yemeğin tanıtımı yapılıyorsa catering hizmetinden daha çok yararlanılmaktadır.

İzmir’de gerçekleştirilen fuarlarda misafirlere sunulacak olan ikramların ve içeceklerin sunumunu servis hostesleri yapmaktadır.  İzmir fuar catering hizmetleri alanında oldukça başarılı personellerimiz ile herhangi bir fuar için deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz hizmetinizdedir.

Özellikle catering hizmetleri içerisinde alkollü veya alkolsüz içecek hizmetleri yanında menü şeklinde yemek servisi ve ikram servisi de gerçekleşmektedir. Bu noktada servis edilecek ürünlere fuar sahipleri karar vermekte ve fuar sahipleri tarafından belirlenen ikramlar ve menüler eksiksiz olarak sunulmaktadır.

İkram ürünlerinin misafirlere sunumu sırasına görevli olan servis hosteslerimiz alanında uzman ve deneyimli olmaları sayesinde misafirlerin memnuniyetini üst seviyelere çekmektedirler.

İzmir Fuar Catering Hizmet Fiyatları

Fuar catering hizmet fiyatı belirlemesi yapılırken sunulacak olan ikramların çeşidi sayısı, menünün içerisinde yer alan ürünler, içeceklerin alkollü veya alkolsüz olması gibi faktörler önemli rol oynamaktadır.

Sizlere hazır olarak belirlediğimiz menülerde yapacağınız değişiklikler ve ekstaralar fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Bu nedenle en doğru fiyatlara ulaşabilmek adına firmamız ile iletişime geçerek catering hizmeti sırasında sunulacak ürünleri belirleyerek net bir fiyat alabilirsiniz.

İzmir Fuar Stant Catering Paketleri

Genel olarak standlarda sunulan catering hizmeti sırasında genel olarak sunulan paketlerde; sıcak yemek seçenekleri dışında, mini pizza çeşitleri, kaşarlı-krem peynirli mini poğaça, kanepe çeşitleri, Mini ekler çeşitleri, meyveli tartolet çeşitleri, Tatlı-Tuzlu Kurabiye çeşitleri, Lüx kuruyemiş – kaju, badem, fındık, antep fıstığı, Demleme çay, Nescafe veya filtre kahve, türk kahvesi, Coca Cola, Fanta, Sprite, meyve suyu çeşitleri, soda ve meyveli soda çeşitleri, alkol ve kokteyl seeçenekleri

Ancak bu paketlerin içeriği ekstra olarak sizin isteğinize göre değiştirilebilmektedir. İçerisine dahil etmek istediğiniz ürünleri veya çıkarmak istediğiniz ürünleri hizmeti alırken belirtmeniz gerekmektedir. Daha sonra fuar günü satın almış olduğunuz catering hizmeti misafirlerinize eksiksiz bir şekilde sunulacaktır.

Catering hizmetinden fuar organizasyonlarında da sıklıkla yararlanılmaktadır. Özellikle ürün tanıtımı yapılan fuarlarda misafirlerin uzun süreli fuar içerisinde kalması adına belirli aralıklarla ikram yapılması misafirlerin acımasını önleyeceği için daha fazla standa giderek daha fazla ürün ve marka hakkında detaylı olarak bilgi alabilirler.

Catering hizmetinin faydaları içerisinde özellikle fuarlarda daha çok misafirleri fuara odaklı olarak tutmaya yardımcı olmakta ve bunun yanı sıra ikramlı organizasyonlarda misafirlere düzenli olarak çay, kahve veya ikram hizmetinde bulunulmaktadır. Böylece organizasyona katılan misafirlerin bu organizasyon içerisinde daha çok vakit geçirmesine yardımcı olunmaktadır.

Contact Us


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.