Fuar Stand Hostesleri

Fuar Stand Hostesleri

Fuarlarda markaların açtığı stantlarda markaların satışını gerçekleştirdiği ürünlerin tanıtımını stand hostesleri yapmaktadır. Fuar stand hostesleri ile Tüm Türkiye’de gerçekleşen çeşitli fuarlarda stant açmak istediğiniz zaman stand hosteslerimizden istediğiniz kişi sayısı kadar hostes kiralayabilir ve fuar süresi boyunca hosteslerimizden ürünlerinizi tanıtmasını isteyebilirsiniz.

Özellikle teknolojik alet fuarlarında, traktör fuarlarında, makina fuarlarında, yemek fuarlarında veya satışı yapılan herhangi bir ürünün fuarında görevli olan stand hostesleri sizlerin ve markanızın adına düzenli bir şekilde ürünleri fuara katılan misafirlere tanıtmaktadır.

Fuar stand hosteslerinin özellikleri içerisinde güler yüzlü olmaları oldukça önemlidir. Böylece müşterilere karşı samimi ve saygılı davranışıyla birlikte müşterilerin ürünlerinizi almasına daha çok fayda sağlamaktadır.

Bilindiği üzere insanlar da ilk izlenim oldukça önemli olduğu için mutlaka stantlarda görevli olan hosteslerin düzgün giyimli, bakımlı ve düzgün diksiyonu olması oldukça önemlidir. Bu nedenle bir stant görevlisinin de bulunması gereken tüm özelliklere bünyesinde barındıran deneyimli personellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Fuar Stand Hostesinin Görevleri Nelerdir?

Fuarlarda görev yapmakta olan hostesler genellikle stantlarda veya karşılama kısmında görevli olmaktadırlar. Burada gerçekleştirilen fuar içerisinde yer alan markaların tanıtımları ve markalara yönlendirmeyi görevli hostesler gerçekleştirmektedir.

Fuarda stant açacağınız zaman fuar gününden en az 2 hafta önce karşılama hostesi için hostes kiralama gerçekleştirdiğiniz takdirde fuar süresi boyunca herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fuar stand hostesi kiralama hizmeti sunan firmalar içerisinde yer alan firmamız güvenilir ve uygun fiyatlı olması nedeniyle birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Fuar süresi boyunca herhangi bir problem ile karşılaşmamak adına veya fuar sırasında görevli olan personeller ile ilgili bir sorun yaşamamak adına firmamız ile çalışabilirsiniz.

Fuar stand hostesinin görevleri şöyle sıralanabilir;

  • Fuar süresi boyunca misafirlere ürün tanıtımı yapmak,
  • Fuar süresi boyunca misafirlere dağıtılacak olan broşürleri düzenlemek ve dağıtmak,
  • Fuardan önce standı açmak ve düzenlemek,
  • Fuar sırasında misafirleri standa çekmek için olumlu bir üslup ile konuşmak,

Fuar stand hostesinin görevleri arasında yer almaktadır. Özellikle burada görevli olan hosteslerin müşteriler ile veya misafirler ile sürekli diyalog halinde bulunacağı göz önüne alındığında diksiyonun ve üslubunun düzgün olması gerekmektedir.

Böylece misafirler markaya ve ürünlere karşı çok daha olumlu yaklaşabilirler ve aynı zamanda fuar sonrasında markaya ait olan ürünlerin satışını gerçekleştirebilirler.
Bunun yanı sıra stantta görevli olan hostesler doğrudan misafirler ile iletişime geçecekleri için yabancı misafirler ile iletişim kurabilmeleri adına yabancı dillerinin de iyi olması gerekmektedir.

Personellerimiz içerisinde yer alan kişiler iyi derecede İngilizce bilmekte, güler yüzlü olmakta, düzgün diksiyona sahip olmakta ve bakımlı olmaktadırlar. Bu nedenle müşterilerin firmanız için veya ürünleriniz için olumlu bakabilmeleri adına marka ile ilk temas sırasında yani tanışma anında kendilerine hizmet sunmakta olan kişilerden memnun olmaları gerekmektedir.

Fuar Stand Hostesi Kiralama Fiyatları

Fuar stand hostesi kiralama fiyatları özellikle hostesin görevli olacağı organizasyonun ne oldu, süresi, burada sağlayacağı hizmet gibi birçok faktör belirleyici rol oynamaktadır. Özellikle fuarlarda görevli olan stand hostesleri fuar süresi boyunca görevli olarak çalışacakları için bu süreç içerisinde günlük olarak belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden sıralanmaktadır.

Bu nedenle firmamız ile iletişime geçerek Fuar stand hostesi kiralama fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi alabilir ve almak istediğiniz hizmet türü ve süresi hakkında firmayı bilgilendirerek bu süreç içerisinde stand hostesinizi kiralayabilirsiniz.

Diğer Fuar Hosteslerimiz© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.