Fuar Karşılma Hostesleri

Fuar Karşılma Hostesleri

Fuar karşılama hostesleri, işletmelerin veya kişilerin, bir fuarda açmış oldukları stantların giriş kısmında burayı ziyaret eden konukları en iyi şekilde karşılayan ve bu konukları stantların başına çekmek için görev alan kişilerdir.

Firmamız tarafından sunulan bu hizmet sayesinde, standınıza konuk olarak gelen veya standınızın yakınında bulunan kişilerin, standınızla ilgilenmesi sağlanmakta, hosteslerimiz tarafından yapılan güler yüzlü ve samimi karşılama ve iletişim sayesinde konukların memnun olması sağlanmaktadır.

Son derece işinde uzman, çalışma disiplini ve iş etiğine sahip çalışma arkadaşlarımız, fuarlarda sizlere standınız için her türlü desteği sağlarken, konukların veya müşterileri karşılamakta, iletişim yeteneği oldukça kuvvetli olan hosteslerimiz, onları standa davet etmekte ve son olarak onları uğurlayarak memnun bir şekilde bu kişilerin ayrılmasını sağlamaktadır. Bu da tabi ki standın ve stant sahibi işletmenin veya kişilerin iyi bilinirliği üzerinde önemli bir etki bırakmaktadır.

Hem konuklara karşı oldukça içten ve samimi olmakla birlikte hem de stant için sahip olduğu iş yükümlülüklerini eksiksiz bir şekilde yerine getiren ve oldukça çalışkan fuar karşılama hosteslerimiz, standınızın fuarda en çok beğenilen, ilgi çeken ve uğrak noktası haline gelen yer olmasını sağlamaktadır.

Fuar Karşılama Hostesi Ne İş Yapar?

Fuar karşılama hostesi ne iş yapar? Sorusu, özellikle hizmet sektöründe yıllardan beri var olan ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan firmamız tarafından sağlanan fuar hostesi hizmeti almak isteyen kişi veya işletmeler tarafından oldukça merak edilen bir konudur.

Öncelikle fuar karşılama hostesi, çeşitli fuarlarda standı bulunan ve mallarını bu stant üzerinden sergileyen ve satan işletmelerin, stantlarının giriş kısmında gelen konukları karşılayan, onlarla iletişime giren ve onlara yardımcı olan kişilerdir.

Hosteslerimiz, samimi, güler yüzlü ve iletişim kabiliyeti yüksek bir şekilde, hem standa olan ilgiyi arttırmak hem de standı ziyaret eden müşterilerin iyi bir karşılama ve hizmet alarak memnun bir şekilde oradan ayrılmasını sağlamaktadır.

Fuar karşılama hostesi hizmetimizden yararlanan işletmeler veya kişiler, hangi alanda bir işletme olursa olsun bu konuda hosteslerimizden güvenle yararlanabilmektedir.

Müşterilerden gelen her türlü görüş ve şikayet ile de ilgilenen hostesler, genel anlamda müşteriler veya konuklar hakkında meydana gelen her türlü konuda destek sağlayabilmektedir. Konukların düzeni, bilgilendirmesi, iletişim kurulması, sorunların önlenmesi, daha çok kişinin standa çekilebilmesi gibi pek çok farklı görevi bulunan hosteslerimiz, firmamız tarafından tüm eğitimlere sahip, güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, çalışkan ve becerikli kişiler olarak seçilmekte ve tüm çalışma arkadaşlarımız, fuarlarda her türlü alandaki açılmış olan stantlarda hizmet verebilmektedir.

Firmamız aynı zamanda yalnızca fuarlarda yer alan stantlar için değil, aynı zamanda fuarın düzenleneceği yerde tüm bu fuarı ziyaret eden müşteriler için de bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Yani bizzat fuar görevlisi olarak da fuar girişlerinde bu fuara gelen kişiler ile iletişime geçilmesi, ilgilenilmesi gibi hizmetler de yine firmamız tarafından işinin ehli ve çalışkan hosteslerimiz ile sağlanmaktadır.

Fuar Karşılama Hostesi Ne Kadar Kazanır?

Fuar karşılama hostesi ne kadar kazanır? Sorusuna yanıt verecek olursak; Fuar karşılama hosteslerinin fiyatlarını belirleyen ve değiştiren pek çok önemli unsur bulunmaktadır. Fuar karşılama hosteslerinin;

  • Görev yapacak oldukları işletmeye veya kişiye
  • Standın hangi alanda hizmet veren bir stant olduğuna
  • Çalışma koşulu ve süresinin ne kadar olduğuna
  • Kapasitesine,
  • Deneyimine
  • Yabancı dil seviyesine
  • Eğitim seviyesine

Göre farklı ücretlere sahip olabilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm çalışanlarımız, sigortalı ve gerekli eğitimleri tamamlamış, işinde başarılı kişiler olarak, firmamız tarafından iyi bir ücret ile haklarını almaktadır. Tüm hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilmeniz ve kaliteli bir hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Diğer Fuar Hosteslerimiz© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.