İzmir Fuar Ekipmanları Fuar Standı ve Fuar Malzemeleri Kiralama


İster ilk kez fuar katılımcısı olun ister katıldığınız her fuar etkinlik için farklı türde fuar ekipmanları kiralamanın getirdiği özgürlüğün tadını çıkarın.

Kiralayabileceğiniz sergi stantları seçeneklerimizle, teşhir standınızı kişiselleştirrebilir çeşitli mobilya ve eekipmaları karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Birçok işletme fuar sunumları için bu seçeneği tercih edtmektedir. 

Ziyaretçileri çekmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Markanızın hak ettiği ilgiyi siz çekmeyi ekibimize bırakın, kalıcı bir izlenim bırakarak fuarda sergilerinizi öne çıkaracak stantlar tasarlayarak müşterilerimize tam olarak istediklerini veriyoruz. Nakliye, kurulum, park etme ve diğer düzenlemeleri organize edeceğimiz için tüm lojistiği biz halledelim. Bizim yardımımızla, tüm küçük detaylar hakkında endişelenmeden fuar serginize sorunsuz bir şekilde başlayabileceksiniz.
 • FUAR EKİPMANLARI KİRALAMA

  FUAR EKİPMANLARI KİRALAMA

  İzmir fuarı süresince standınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanları temin ediyoruz.

  Ajansımız İzmir Fuar standınızda sizlere: Led tv, banko, sandalye, cam masa, askilik broşürlük, vitrin, su sebili, buzdolabı, koltuk takimi, bar taburesi vb gibi İzmir fuar ekipmaları kiralama dışında ve fuarda sergilerinizi öne çıkaracak stantlar tasarlayarak müşterilerimize tam olarak istediklerini veriyoruz.

  Fuar standınıza en uygun olacak ekipmanları, sizlerin istekleri doğrultusunda teminini gerçekleştiriyoruz. Fuar ekipman hizmeti verirken temiz, titiz kusursuz görünüme sahip olmasına önem vermekle beraber fuar standınıza en hızlı şekilde fuar başlamadan 1 gün önce, nakliyesini ve kurulumunu tarafından sağlıyoruz. Unutmayalim ki; fuarlar tanıtım ve reklam için büyük rol oynar.

  Özel yapım stantlardan her boyutta stant için uygun maliyetli çözümlere kadar size uygun bir tasarımımız var.

Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 07
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 04
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 06
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 01
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 06
Fuar Ekipmanlari Kiralama Izmir 03
fuar ekipmalari kiralama izmir

BAŞVURU

İLETİŞİM

Telefon: 0 530 843 21 93

Email: bilgi@dilarapars.com

Adres: Mithatpaşa Caddesi Turgutreis Mah. No:406 Yıldırım Apt Kat:8 Daire:17 Konak – Karataş/ İzmir


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.