Fuar
Ekipmanları Kiralama

dilara pars fuar ekipmanları

Fuar standı kiralama konusunda uzmanlaşan ekibimizle size özel çözümler sunuyoruz.

Fuar ve lansman toplantıları için ihtiyacınız olan malzeme ve ekipmanları firmamızın fuar malzemeleri kiralama hizmetlerinden faydalanarak zahmetsizce temin edebilirsiniz. Fuar ve lansman toplantıları gibi çeşitli organizasyonlarda ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeler, prestijinize uygun bir kaliteyi temsil etmektedir. Tezgah, koltuk, masa, tabure, video Duvar, tanıtım panosu, broşür ve daha birçok malzeme ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sergi duvari Fuar standı kiralama

Stand Duvarı

Fuar Ekipmanları Kiralama

Stand Seperatör

Fuar Ekipmanları Kiralama

Katlanabilir Stand Duvarı

Fuar Ekipmanları Kiralama

Özel Stand Tasarım

Fuar Ekipmanları Kiralama

Özel Stand Tasarım

Özel Stand Tasarım  fuar stand duvar kiralama

Özel Stand Tasarım

Ahşap teşhir standları

Ahşap teşhir standları

Ahşap teşhir standları

Ahşap teşhir standları

Ahşap teşhir standları

Ahşap teşhir standları

Fuar Ekipmanları Kiralama 2

Özel Stand Tasarım Ugulama

Fuar Ekipmanları Kiralama 3

Özel Stand Tasarım Ugulama

Fuar Ekipmanları Kiralama 1

Özel Stand Tasarım Ugulama

Fuar Ekipmanları Kiralama

IPad ve Kiosku

_fuar ekipmanları 2

Video Duvar

fuar ekipmanları kiralama izmir

Oturma Grupları


Fuarlar, firmaların kendisini gösterebilmesi, yeni ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilmesi, prestijini ve müşteri sayısını arttırabilmesi adına oldukça önemli etkinliklerdir.

Bu büyük etkinlikler, beraberinde önemli sayıda potansiyel müşterileri de getirmekte ve firmalar için oldukça önemli bir fırsat olan bu fuarlar, doğru ve etkili bir şekilde değerlendirildiğinde firmalara oldukça önemli getiriler sağlamaktadır.

Ancak firmaların fuarlarda kuracak oldukları stant ve alan için bazı ekipmanlara ihtiyacı olmakta ve bu ekipmanların kiralanması gerekmektedir. İşte bu noktada firmamız, İzmir bölgesinde yer alan fuarlar için firmaların ihtiyacı olduğu her türlü malzeme ve ekipmanı kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede firmalar, o fuarda kendine iyi bir yer edinebilmekte ve kiralamış olduğu ekipmanlar ile standını kurarak konuklarını ve müşterilerini davet edebilmektedir.

Firmamız, özellikle sahip olduğu ekipman çeşitliliği ve kaliteli ekipmanları ile firmaların aradığı her şeyi sunmakta, firmalar bu ekipmanlar ile kendilerini en iyi şekilde gösterebilecekleri, dikkat çekici ve ilgi toplayan stantlar ve alanlar oluşturabilmektedir.

Firmaların stantları, potansiyel müşterilerin o firmayla ilgilenmesi adına önemli görsel gerekliliklerden biridir. Üzerinde düşünülmeyen, sıradan ve kalitesiz bir stant, hem ilgi çekmeyecek hem de potansiyel müşteri kazanma şansını düşürecektir.

Bu nedenle firmayı yansıtan ve hizmet verdiği alanda dikkat çekmesini sağlayan özenle planlanmış ve hazırlanmış bir stant, firmanın bıraktığı izlenimi ve prestijini arttırarak kişilerin bu standı ziyaret etmesini sağlayacaktır.

Firmamız tarafından en kaliteli ve en özel ekipmanlar ile sunulan fuar ekipmanları kiralama hizmeti, firmaların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda aradıkları her şeyi bulabilecekleri ve her konuda yardım alabilecekleri bir şekilde sağlanmaktadır.

Özellikle firmaların hizmet alanına, isteklerine, fuarın yapısına, izin verilen ekipmanlara, bütçeye gibi daha bir çok konuya göre farklılık gösteren ekipman çeşitleri, firmaların kendilerini en iyi şekilde yansıtabilmesi ve hizmetini en akılda kalıcı, dikkat çekici bir şekilde sunabileceği yerlerin inşaa edilmesi adına oldukça önemlidir.

Firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek en şık, firmaya en uygun ve aynı zamanda en kaliteli ekipmanlar ile firmaların fuarda kendisini gösterebilmesini sağlayan bizler, sahip olduğumuz deneyim ve işinde uzman çalışma arkadaşlarımız ile fuarların gözdesi olmanızı sağlıyoruz.

Fuar Ekipmanları Kiralama Nasıl Yapılır?

Firmamızın en güvenilir ve en kaliteli şekilde sunduğu fuar ekipmanları kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz adına İzmir fuar ekipmanları kiralama nasıl yapılır? Sorusuna yanıt vermek gerekirse; Bunun için kişilerin veya firmaların firmamız ile iletişime geçerek bu hizmetten yararlanmak istediklerini dile getirmeleri ve ardından ihtiyaçları olan ve istedikleri ekipmanları belirlemeleri ile fuarlarında kuracak oldukları stant, bulundukları alan için çeşitli ekipmanlar ve stant görevlileri için lazım olan veya konuklar için istenilen her türlü ekipman sağlanmaktadır.

Bizi tercih ederek en uygun fiyatlarla bu ekipmanları fuar süresi boyunca kiralayabilir, firmanızın hizmetlerini sunacak olduğu alanda en iyi ekipmanlar ile bulunmasını ve bu sayede ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Firmaların fuarlarda kendilerini müşterilerine gösterebilecekleri en etkili yöntemlerden biri olan kaliteli ve etkileyici bir stant alanı için, gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılayan firmamız; Masa, sandalye, podyum, çeşitli sistemler ve malzemeler gibi daha sayamadığımız pek çok ekipmanı firmalar veya kişiler ile buluşturmakta aynı zamanda yalnızca firmaların açacak oldukları stantlar için değil, fuarların firmalar için sunacağı stantlar için de hizmet sunmaktadır.

Fuarların en etkili ve en gösterişli şekilde olabilmesini sağlayacak olan ekipmanlarımız ile misafirlerin bu fuardan zevk almasını ve mutlu bir şekilde ayrılmasını firmamızın ekipmanları ile daha da garanti altına alabilirsiniz.© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.