İzmİr Günlük Bayan Fuar Stand Hostesİ ve Manken Kİralama


İzmir Fuar Stand Hosteslerimiz fuar alanında markanızın tanıtımını en başarılı şekilde yaparlar. Fuar Hosteslerimiz fuar standınızın genel düzeni, catering malzemelerin sunumu, içecek ve ikram gibi konulardan sorumludurlar.

Karşılama Stand Hosteslerimiz sizler tarafından istediğiniz kriterlerde seçilmiş olup, bilgilendirme , yönlendirme ve kayıt alma gibi konularda sizlere yardımcı olurlar.
İzmir Fuar Stand Hosteslerimiz Fuar Standlarınızda sizlere farklı kategorilerde en iyi şekilde hizmet verecektir.

Tamamen sizlerin seçtiği istediğiniz kriterlere sahip olan güleryüzlü, alanında tecrübeli fuar stand hosteslerimiz sizleri temsil ederek seçtiğiniz kılık kıyafet doğrultusunda giyinirler. Fuar stand hosteslerimiz bakımlı ve dış görünümüne özen gösterirler.

DİĞER MANKEN VE HOSTESLERİMİZ

Her yaştan, bedenden, boydan ve etnik gruptan çok çeşitli Manken ve Hostes hismenleri sunuyoruz. İzmir’deki herhangi bir etkinlik için profesyonel modeller ve en iyi hostesleri seçiyoruz. Hostes ve Mankenlerimiz çalışkan akıllı ve hızlı düşünürler ve Fuar, gündüz veya akşam etkinliklerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarlar. Personelimiz, etkinliğinizin hem misafirperverliğini hem de lojistiğini desteklemek için özel etkinlikler için de hazırdır.

BAŞVURU

İLETİŞİM

Telefon: 0 530 843 21 93

Email: bilgi@dilarapars.com

Adres: Mithatpaşa Caddesi Turgutreis Mah. No:406 Yıldırım Apt Kat:8 Daire:17 Konak – Karataş/ İzmir


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.