İzmir Erkek-Kız Çocuk ve Bebek Manken Fotomodel ve Oyuncu


Çocuk Manken İzmir içerisinde Çocuk Fotomodel ve Bebek Oyuncu modellemek, sıradan birkaç fotoğraf çekmekten çok daha zordur. Çocuk moda fotoğraf kriterlerine göre amacınıza en uygun harika bebek çocuk ve aileleri ile sizleri buluşturuyoruz.

Dizi, Sinema, Reklam Projeleri ve E-Katalog ihtiyaçlarınız için her yaşta yeni yüzler sunuyoruz. Moda markalarıyla çalışan çocuk ve bebek ajansı olarak geniş müşteri listemizle uzun süreli ilişkiler geliştirdik. Ayırt edici profesyonelliğimiz ve özenli hizmetimiz, hem ebeveynler hem de siz müşterilerilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.

Yıllar boyunca birçok küçük yıldızı keşfedip geliştirdikten sonra, yeteneklerimizi basılı ve ekranda görmekten onlar kadar zevk alıyoruz. Sektörümüzde benzersiz miniklerin parlamasını izleyerek sürekli heyecan duyduk. İzmir içerisinde Erkek Kız Çocuk ve Bebek Manken Fotomodel ve Oyuncu ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

çocuk bebek manken oyuncu fotomodel

DİĞER MANKEN VE HOSTESLERİMİZ

Her yaştan, bedenden, boydan ve etnik gruptan çok çeşitli Manken ve Hostes hismenleri sunuyoruz. İzmir’deki herhangi bir etkinlik için profesyonel modeller ve en iyi hostesleri seçiyoruz. Hostes ve Mankenlerimiz çalışkan akıllı ve hızlı düşünürler ve Fuar, gündüz veya akşam etkinliklerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarlar. Personelimiz, etkinliğinizin hem misafirperverliğini hem de lojistiğini desteklemek için özel etkinlikler için de hazırdır.

BAŞVURU

İLETİŞİM

Telefon: 0 530 843 21 93

Email: bilgi@dilarapars.com

Adres: Mithatpaşa Caddesi Turgutreis Mah. No:406 Yıldırım Apt Kat:8 Daire:17 Konak – Karataş/ İzmir


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.