İzmir e-Ticaret Katalog Fotoğraf ve Konsept Katalog Çekim Mankenleri


Firmalarınızın ihtiyacı doğrultusunda giyim sektöründe olan yada, firmanızın sunumunu, fuar hizmetleri, katalog çekimleri için her yaş ve etkin grupta bay bayan manken ve fotomodel tahsis etmekteyiz.

E- Katalog, Sosyal Medya, Giyim, tesettür, eşarp, baş örtüsü, pardesü-palto, pantolon, tunik, abiye, şal gibi katalog çekimleri yada sunumları için ihtiyacınız olan manken ve modelleri sağlamaktayız. Katalg Çekim Mankenleri ihtiyacınız olan unsurlar göz önünde bulundurularak size ve sektörünüze en uygun adaylar seçilerek tarafınıza sunulmaktadır.
Katalog Çekim Mankenleri izmir

DİĞER MANKEN VE HOSTESLERİMİZ

Her yaştan, bedenden, boydan ve etnik gruptan çok çeşitli Manken ve Hostes hismenleri sunuyoruz. İzmir’deki herhangi bir etkinlik için profesyonel modeller ve en iyi hostesleri seçiyoruz. Hostes ve Mankenlerimiz çalışkan akıllı ve hızlı düşünürler ve Fuar, gündüz veya akşam etkinliklerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarlar. Personelimiz, etkinliğinizin hem misafirperverliğini hem de lojistiğini desteklemek için özel etkinlikler için de hazırdır.

BAŞVURU

İLETİŞİM

Telefon: 0 530 843 21 93

Email: bilgi@dilarapars.com

Adres: Mithatpaşa Caddesi Turgutreis Mah. No:406 Yıldırım Apt Kat:8 Daire:17 Konak – Karataş/ İzmir


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.