Günlük Tesettür Giyimli İzmir Fuar Stand Hostesleri


İzmir Tesettür giyimli Fuar Stand Hosteslerimiz fuar alanında markanızın tanıtımını en başarılı şekilde yaparlar. Tesettür giyimli Fuar Hosteslerimiz fuar standınızın genel düzeni, catering malzemelerin sunumu, içecek ve ikram gibi konulardan sorumludurlar.

Tesettür giyimli Karşılama Stand Hosteslerimiz sizler tarafından istediğiniz kriterlerde seçilmiş olup, bilgilendirme , yönlendirme ve kayıt alma gibi konularda sizlere yardımcı olurlar.

İzmir Fuar Tesettür giyimli Stand Hosteslerimiz Fuar Standlarınızda sizlere farklı kategorilerde en iyi şekilde hizmet verecektir.

Tamamen sizlerin seçtiği istediğiniz kriterlere sahip olan güleryüzlü, alanında tecrübeli Tesettürlü fuar stand hosteslerimiz sizleri temsil ederek seçtiğiniz kılık kıyafet doğrultusunda giyinirler. Tesettürlü Fuar stand hosteslerimiz bakımlı ve dış görünümüne özen gösterirler.

Tesetturlu Izmir Fuar Hostesleri 7
Tesetturlu Izmir Fuar Hostesleri 4
Tesetturlu Izmir Fuar Hostesleri 5
Tesetturlu Izmir Fuar Hostesleri 3
Tesetturlu Izmir Fuar Hostesleri 1
Tesetturlu Izmir Fuar Hostesleri 10

DİĞER MANKEN VE HOSTESLERİMİZ

Her yaştan, bedenden, boydan ve etnik gruptan çok çeşitli Manken ve Hostes hismenleri sunuyoruz. İzmir’deki herhangi bir etkinlik için profesyonel modeller ve en iyi hostesleri seçiyoruz. Hostes ve Mankenlerimiz çalışkan akıllı ve hızlı düşünürler ve Fuar, gündüz veya akşam etkinliklerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarlar. Personelimiz, etkinliğinizin hem misafirperverliğini hem de lojistiğini desteklemek için özel etkinlikler için de hazırdır.

BAŞVURU

İLETİŞİM

Telefon: 0 530 843 21 93

Email: bilgi@dilarapars.com

Adres: Mithatpaşa Caddesi Turgutreis Mah. No:406 Yıldırım Apt Kat:8 Daire:17 Konak – Karataş/ İzmir


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.