Bay Bayan İzmir Fuar Karşılama Hostes ve Mankenleri


İzmir Fuar karşılama hostesleri fuar kampanyanızın tüm yönlerini ele alabilecek müşterilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir etkinlik ekibi olarak standınız tamamlanmış sayılmazsınız.

İzmir Fuar karşılama hostesleri, fuar etkinliğinizin baştan sona başarılı olmasını sağlamak için harika bir ekip oluşturur.

Fuar karşılama hostesleri, konukları karşılayabilecek, müşterilerinize ikramda bulunabilecek satış ve bilgilendirme görevleri ve ele alınması gereken diğer organizasyonel görevlerle ilgilenebilecek fuar hostesleri ekibimiz, organizasyonunuzu profesyonellik ve güler yüzle temsil edecektir.
 
Bay Bayan İzmir Fuar Karşılama Hostes ve Mankenlerimiz fuar ve etkinliğinizin kilit üyeleridir, isteğiniz doğrultusunda özel sunumlar ve gerçekleşen diğer etkinlikler hakkında müşterilerinizi bilgilendirecekler. 

Fuar karşılama hosteslerimiz sadece misafirlerinizi karşılamakla kalmaz, aynı zamanda promosyon ürünleri pazarlamasında deneyimli ve iyi eğitimlidirler, ekibimiz, küçük veya büyük ölçekli etkinliklere mükemmel şekilde uyan bir dizi hizmet sunmaktadır.
 İzmir Fuar Karşılama Hostesi İzmir

DİĞER MANKEN VE HOSTESLERİMİZ

Her yaştan, bedenden, boydan ve etnik gruptan çok çeşitli Manken ve Hostes hismenleri sunuyoruz. İzmir’deki herhangi bir etkinlik için profesyonel modeller ve en iyi hostesleri seçiyoruz. Hostes ve Mankenlerimiz çalışkan akıllı ve hızlı düşünürler ve Fuar, gündüz veya akşam etkinliklerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlarlar. Personelimiz, etkinliğinizin hem misafirperverliğini hem de lojistiğini desteklemek için özel etkinlikler için de hazırdır.

BAŞVURU

İLETİŞİM

Telefon: 0 530 843 21 93

Email: bilgi@dilarapars.com

Adres: Mithatpaşa Caddesi Turgutreis Mah. No:406 Yıldırım Apt Kat:8 Daire:17 Konak – Karataş/ İzmir


© DilaraPars.Com Tüm Hakları Saklıdır.